Vaegnägijatele
Registratuur ja info:

Radioloogiakeskus

Radioloogiakeskuses viime läbi ioniseerivat ja mitteioniseerivat kiirgust kasutavaid uuringuid  ning raviprotseduure. Tänu koolitatud personalile ning nüüdisaegsele aparatuurile pakume pädevat piltdiagnostilist teenust lisaks oma haiglale ka teistele tervishoiuasutustele. Radioloogiakeskuses teeme mammograafilisi, röntgen-, ultraheli-, kompuutertomograafilisi ning magnetresonantstomograafilisi uuringuid. Samu  aparaate kasutatakse  ka erinevateks diagnostilisteks ja raviprotseduurideks. Kõik uuringud salvestatakse digitaalsel kujul Eesti Tervishoiu Pildipanka. Soovi korral on võimalik lasta oma uuring salvestada digitaalsele andmekandjale (tasuline teenus).

Radioloogiliste uuringute teostamine tekitab sageli mitmeid küsimusi. Patsientidel on võimalus helistada radioloogiliste uuringute nõuandeliinile, et saada vajalikku infot uuringu kohta. Infoliinil on nõustajaks radioloogiatehnik.

Nõustamine toimub E–R kell 8–16 telefonil 666 5166. Võimalus on saata ka e-kiri aadressil radioloogiainfo [at] itk.ee.

Radioloogiakeskus

 

Radioloogiakeskus Ravi tn üksuses
Ravi 18, Tallinn
Röntgen, ultraheli (UH), läbivalgustus, magnetresonantstomograafia (MRT), Kompuutertomograafia (CT)
Radioloogiakeskus Magdaleena üksuses
Pärnu mnt 104, Tallinn
Röntgenülesvõtted, hambapanoraamröntgen, mammograafia, ultraheli, kompuutertomograafia, magnetresonantstomograafia 1,5 T, magnetresonantstomograafia 3 T

Töötajad

Tõnis Loigom
Juhataja
Telefon:
E-mail:
tonis.loigom [at] itk.ee
Taivi Aun
Õendusjuht
Telefon:
E-mail:
taivi.aun [at] itk.ee
Marje Aidla
Sekretär
Telefon:
E-mail:
marje.aidla [at] itk.ee