Vaegnägijatele
Registratuur ja info:
Registratuur ja info:

Plaanilise ravi ajutine peatamine kirurgia- ja sisekliinikus

Ida-Tallinna Keskhaiglas on plaaniline ravi peatatud nädala lõpuni kirurgiakliinikus üldkirurgia ja uroloogia erialal ning sisekliiniku kõikidel erialadel väljaarvatud onkoloogias ja reumatoloogias.

ITK

Ida-Tallinna Keskhaiglas on 22.09 seisuga nakatunud COVID-viirusesse 10 ortopeediakeskuse töötajat, kes hetkel viibivad koduses isolatsioonis ja jälgivad oma tervist, et plaaniline ravi saaks võimalikult kiiresti taastuda.

Kuni 27.09.2020 on peatatud plaaniline haiglaravi ja päevaravi kirurgiakliinikus (üldkirurgia, lülisambakirurgia, ortopeedia ja uroloogia erialal) ning sisekliiniku (sisehaiguste, kardioloogia, neuroloogia, gastroenteroloogia erialal). Teistel erialadel toimub töö tavapäraselt.

Lisaks ortopeediakeskuse töötajatele on personali testimist kavas laiendada ka teistesse kliinikutesse - kolme päeva jooksul testitakse haiglas koostöös Terviseametiga ligi 1000 töötajat.

Ortopeedide vastuvõtul käinud inimestega võtab vajadusel ühendust Terviseamet, kes omab infot Covid-19-sse nakatunud isikutest, amet selgitab välja lähikontaktsete arvu ning annavad vajadusel lähikontaktsetele edasised tegutsemise juhtnöörid, sh informeerivad kui on vajadus jääda karantiini.